reklama

Drogeria Hebe - rajem dla włosomaniaczek?

Drogeria Hebe - rajem dla włosomaniaczek?

Stosunkowo niedawno weszła do Polski nowa sieć drogerii HEBE, która nazwę swą wzięła od imienia greckiej bogini, która w mitologii była uosobieniem wiecznego piękna. Ja odkryłam ją jakoś przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy to szukałam prezentów dla bliskich. Wówczas mieli oni dużo ciekawych promocji. Podczas buszowania po sklepie nie mogłam ominąć działu z kosmetykami dla włosów. Nie wierzyłam własnym oczom, gdy zobaczyłam, że mają oni w swojej ofercie maski do włosów, które dotychczas musiałam kupować wyłącznie w sklepach fryzjerskich i na allegro, a właściwie ostatnio tylko na allegro, bo i w sklepach fryzjerskich mi znanych nie mogłam ich znaleźć. Na dodatek ceny są bardzo zachęcające. Oto małe zestawienie. 

Maska do włosówdrivelan power increase

Cena w Hebeforskolin

Najniższa cena na Allegrofungalor

Najniższa cena na Allegro z dostawątitan gel compoziție

KALLOS CREMA AL LATTEenneaegne seemnepurse

1000 mlmanuskin active

11,99 złling fluent

9,48 zł

18,38 zł

KALLOS ARGAN

1000 ml

9,99 zł

10,09 zł

19,39 zł

KALLOS VANILLA

1000 ml

9,99 zł

10,50 zł

19,75 zł

KALLOS PLACENTA

1000 ml

11,99 zł

9,59 zł

14,69 zł

SLEEK LINE MASK HAIR

REPAIR

1000 ml

22,99 zł

17,99 zł

27,80 zł

Jak same widzicie ceny są dosyć zachęcające. Ceny niektórych masek nawet bez dodania kosztów wysyłki są wyższe niż na allegro. Mnie jednak najbardziej cieszy łatwy dostęp do nich. 

Drogeria Hebe wyróżnia się nie tylko tym, że możemy tam dostać profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Ma ona również ciekawą ofertę kosmetyków kolorowych. Poza bardzo popularnymi są tam też dostępne takie marki jak: Essence, Catrice czy Revlon (wraz ze swoimi bardzo popularnymi za granicą masełkami do ust). Jest też tam bardzo dużo kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, perfumy itd. 

Jak najbardziej zachęcam do odwiedzenia drogerii Hebe!Pod tym linkiem można znaleźć adresy sklepów: http://www.drogeriahebe.pl/sklepy

reklama
reklama
reklama